E-papieros – co to takiego?

Czy chciałbyś w końcu rzucić palenie ale nie umiesz sobie poradzić z nałogiem. Próbowałeś walczyć z nałogiem wieloma sposobami, które nie przyniosły rezultatu? Rozwiązaniem dla ciebie jest elektroniczny papieros.

Czym jest elektroniczny szlug (papieros), zwany też e-papierosem? Elektroniczny papieros to nic innego jak substytut prawdziwego papierosa.  “Palenie” elektornicznego papierosa w zasadzie niczym niee różni się od palenia zwykłego papierosa. Podstawową różnica miedzy papierosem zwykłym a elektronicznym jest mała dawka nikotyny dostarczanej przez e-papierosa.

Ustnik elektronicznego papierosa zawiera wymienny wkład nazywany kartridżem . Jest o wypełniony specjalnym płynem zawierającym rozcieńczoną nikotynę i inne substancje. Opcjonalnie kartridż może zawierać różnego rodzaju aromaty i dodatki smakowe.

Elektroniczny papieros zasilany jest bateriami. Na rynku można również zakupić różnego rodzaju specialne wkładki smakow nadające papierosowi nowy smak , jak również wkładki z mniejszą bądź większą ilością nikotyny. Elektorniczny papieros jest napewno zdrowszą alternatywą zwykłego papierosa oraz doskonałym sposbem na zerwanie z nałogiem.