Jakie są trendy w wykonywaniu manicure?

Kształty paznokci, ich zdobienia oraz kolory zmieniają się wraz z panującym sezonem czy trendami, które wyznaczane są przez gwiazdy czy kolorowe czasopisma. Każda kobieta chce podążać za panującymi trendami również jeśli chodzi o ozdabianie paznokci. Przyjrzyjmy się zatem jakie panują trendy, a co jest niezmiennie modne od wielu lat?

Modna i stale uwodzicielska czerwień na paznokciach

Są takie kolory, które nigdy nam się nie znudzą i obojętnie jaki sezon czy trend panuje one zawsze będą modne. Tak właśnie jest na przykład w przypadku czerwieni. To klasyka, która idealnie sprawdza się również na naszych ustach. Ten kolor jest nie tylko chętnie wybierany przez panie, ale również podziwiany przez męską część grona. Nic w tym dziwnego, bowiem jest to klasyczny kolor kojarzący się z seksapilem i uwodzeniem.

Tuż obok czerwieni pojawiają się oczywiście klasyczne odcienie beżu, czerni czy bieli. Panie korzystające z manicure pedicure Warszawa chętnie korzystają z takich tradycyjnych rozwiązań, które są nieustannie modne i świadczą o pewnej klasyce. Dobrym pomysłem jest również łączenie takich kolorów razem. Na przykład połączenie czerwieni z czernią jest bardzo nowoczesne i dodaje nam niezwykłego charakteru.

Modne kolory w sezonie jesiennym

Korzystając z usług manicure pedicure Warszawa możemy również pokusić się o odrobinę szaleństwa na naszych paznokciach. W sezonie jesiennym bardzo modne są odcienie bordo, granatu czy brązu. Ostatnia odsłona kolekcji lakierów hybrydowych Natalii Siwiec właśnie przedstawiła głębie kolorów czerwieni wpadającej w bordo lub burgund.

Nieustannie modne są również chromowane paznokcie. Metaliczny kolor jest bardzo modny również w sezonie jesiennym. Ciekawym połączeniem jest metaliczne ombre, które daje bardzo fajny efekt na naszych paznokciach. Decydując się na odrobinę szaleństwa możemy wybrać ciekawe wzroki na przykład ręcznie malowane. Zbliżający się małymi krokami sylwester będzie wymagać od nasz ciekawie ozdobionych paznokci. Możemy zatem pokusić się o brokatowe zdobienia lub dodatki z cyrkoniami. Tak uzyskany efekt z pewnością będzie dobrze komponować się z naszą kreacją sylwestrową.

Co zatem z pedicure?

Naszym zdaniem pedicure powinien być tradycyjny. Najlepiej prezentują się ładnie wypiłowane paznokcie, które pomalowane są na jeden kolor. Ewentualnie dodatkiem mogą być cyrkonie. Panie bardzo chętnie wybierają czerwień, która z czarnym obuwiem prezentuje się bardzo kobieco. Tak naprawdę nie ważne jaki kolor wybierzemy- ważne żeby nasze paznokcie były zawsze zadbane.

Dla osób, które lubią urozmaicenia szczególnie latem polecane są neonowe kolory lakierów. Takie kolory wprowadzają na naszych paznokciach letnie motywy i orzeźwienie. Oczywiście na naszych stopach mogą pojawić się również kolorowe wzorki czy łączenia kolorów. Tak naprawdę wszystko zależy od naszych preferencji i tego, czy lubimy raczej tradycyjne rozwiązania czy nie. Z pewnością wizyta w profesjonalnym salonie sprawi, że wybór zostanie poparty panującymi trendami.

Artykuł przygotowany na bazie materiałów dostarczonych przez Medica SPA Warszawa